רילטיבנדלס - דרך חכמה להפליא להשקעות בנכסים מכל העולם,
המפחיתה סיכונים ומשפרת הצלחה למשקיעים.

אתם יודעים כמה מליונים של אנשים לא משקיעים בנדל"ן בגלל העדר ידע, הבנה או סכומים גדולים להשקעה? ואללה זה לא נראה לא הוגן - אז החלטנו לשנות את חוקי המשחק לחלוטין ובנינו פלטפורמה המחברת בין משקיעים מכל הגדלים - לסוכניות נדל"ן בכל העולם.

הפכנו את ההשקעה בנכסים לפשוטה וקלה

כולם יודעים שהעשירים משקיעים בנדל"ן כחלק מאסטרטגיית ההשקעות שלהם, ובונים לעצמם תיק השקעות מגוון, טוב - להם אולי יש את היכולת, אבל מה עם כל השאר? היום, רף הכניסה בהשקעות נדל"ן הוא גבוה, והשקעת סכום גדול בנכס בודד או בפרוייקט בודד איננה חכמה ומסכנת את כספי המשקיעים, לעיתים רבות ללא ידיעתם.

ולכן, שינינו את חוקי המשחק ובנינו דרך חדשנית המאפשרת לכל אחד, החל מסכומים נמוכים לבנות תיק השקעות מנצח שיצמח ויפוזר ע"פ אלפי נכסים ברחבי העולם - אסטרטגיה מנצחת והכל מהנוחות של הבית.

איך זה עובד?

רילטיבנדלס מאתרת חברות נדל"ן פרטיות ומקצועיות הפועלות בכל העולם, אותן אנחנו בוחרים בקפידה ולפי קריטריונים מחמירים, לאותן חברות\סוכנויות אין היצע למשקיעים מסכומים קטנים, והן מפספסות מאות מליוני משקיעים פוטנציאליים מרחבי העולם.אנחנו מאפשרים לסוכנויות הטובות אותן בחרנו, גישה לאותם משקיעים קטנים המשקיעים במשותף, כל אחד לפי רצונו ויכולתו. הסכום המושקע משמש לרכישת נכסים רבים ויוצר למשקיעים פיזור רחב ע"פ המון נכסים.

למה כדאי להצטרף?

חשבנו על המשקיעים הפרטים, על צרכיהם וחששותיהם, על היכולת שלהם באמת להבין השקעות מורכבות המוצעות להם בשוק. בדקנו את היתרונות והחסרונות של מודלי השקעה אחרים והגינו פתרון חדש, שזיכה אותנו למענק על חדשנות עסקית מהאיחוד האירופי על שעוזר למשקיעים להצליח.

תיק מגוון החל מסכומים קטנים

אפשר להתחיל בקטן, אין צורך לסכן הון עצמי אדיר.

ניתן לבנות תיק השקעות אשר ייהנה ממגוון אדיר של נכסים השונים זה מזה במיקום, בגודל, בסוג ובחברת הניהול הנדל"ן המקומית.
מומחיות בשטח ואפס התעסקות

ראש שקט, תנו למומחים שלנו לייצר לכם הכנסה פסיבית.

ההסכמים שלנו עם סוכנויות מקצועיות ברחבי העולם, אותן בחרנו בקפידה, פועלים לטובת המשקיעים, ייצרנו להם ערך ותמריצים לייצר הצלחה למשקיעים.
100% שקיפות

הכל מתנהל בפלטפורמה דיגיטלית חדשנית בא תוכלו לעקוב ולנהל את ההשקעות, עם שקיפות, עדכונים שוטפים, חלוקת רווחים, ושירותים מתקדמים שלא יפסיקו להפתיע להפתיע אתכם.

כחלק מקהילת המשקיעים שלנו אתם לא לבד, אנחנו מלווים את ההשקעות והמשקיעים לאורך השנים ודואגים לאינטרסים שלכם. אז בזמן שאנחנו הופכים השקעות בעולם לנגישות עבורכם, לכם נשאר רק לבחור ממגוון רחב של הזדמנויות להשקעות נדל"ן בינלאומיות, ולהנות מהכנסה פסיבית ופיזור סיכונים.

ל, בסיכון מופחת, מגוון. לא צחקנו כשאמרנו שאנחנו מממציאים מחדש את חוקי המשחק להשקעות נדל"ן.

השקע בתיקי נכסים בינלאומיים המנוהלים באופן מקצועי

הזדמנויות השקעה נוספות תחזיות אינן אינדיקטור אמין לתוצאות עתידיות

התחילו את ההשקעה החכמה בנדל"ן בינלאומי כבר היום!

גם אם מעולם לא השקעתם בנדל"ן לפני כן ואין לכם הבנה עמוקה מאד בתחום אנחנו כאן כדי להתחיל איתכם דרך חדשה, כמשקיעי נדל"ן - בגרסה העדכנית והחדשנית ביותר שיש כיום.