השותפים שלנו

השותפים שלנו

Raizers

השותף שלנו בבאנדל אירופה

השותף שלנו בשוויץ, בלגיה ולוקסמבורג Raizers מאפשר הלוואות למפתחי נדל"ן, ומספק גישה להזדמנויות השקעה ששמרו בעבר למשקיעים מוסדיים.

Tessin Nordic AB

השותף שלנו בבאנדל שוודיה

Tessin Nordic AB היא חברה בעלת ניסיון רב בשוק הנדל"ן השוודי. זוהי חברה שנוסדה בשנת 2014, ומוסדרת על ידי הרשות הפיננסית השוודית (CNMV), Tessin מספקת לבאנדל זרימה קבועה של הזדמנויות השקעה איכותיות.

Shojin

השותף שלנו בבאנדל בריטניה

Shojin היא חברת השקעות בפיקוח FCA, המספקת גישה להזדמנויות השקעה ברמה מוסדית במגזר הנדל"ן בבריטניה למשקיעים ברחבי העולם. שוג'ין מציעה למשקיעים דרך חלופית להשקעה על ידי זיהוי הזדמנויות אטרקטיביות, תוך שאיפה לספק תשואות עדיפות על אלו הזמינות במקומות אחרים בעולם.

Crowdestate

השותף שלנו בבאנדלים אירופה ופורטוגל

Crowdestate נוסדה בשנת 2014 והיא פלטפורמת השקעות בנדל"ן המציעה הזדמנויות להשקעה באיכות גבוהה בנדל"ן, עסקים ומשכנתא. ל-Crowdestate יש קשרים חזקים עם מפתחי נדל"ן מנוסים, המספקים גישה למספר רב של השקעות נדל"ן מחוץ לשוק. רק ההזדמנויות הטובות ביותר שעוברות את תהליכי בדיקת הנאותות הקפדנית הופכות לזמינות להשקעה. מידע הרקע הנרחב של החברה, התוכניות העסקיות והמודלים הפיננסיים של החברה הופכים את ההשקעה לרווחית ואיכותית.

אורבניטה

השותף שלנו בבאנדל ספרד

אורבניטה היא חברה ספרדית שנוסדה בשנת 2017, והיא כל הזמן מחפשת ומנתחת הזדמנויות חדשות. לאחר תהליך בדיקת נאותות, היא מציגה באנדלים של REALTY BUNDLES לפרויקטים המנוהלים על ידי חברות מקומיות לפיתוח מקצועי וניהול נכסים. החברה מוסדרת על ידי הרשות הספרדית הלאומית לשירותים פיננסיים (CNMV).

Max Crowdfund B.V.

השותף שלנו בבאנדלים אירופה ובריטניה

Max Crowdfund B.V.(MC) נוסדה בהולנד על ידי קבוצה של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן שחלקו את החזון של הפיכת עולם הנדל"ן (השקעות כמו גם מכירות, השכרות וניהול) לשקוף ב-100% ונגיש לכולם. כיום, היא מתמחה בעיקר בפרויקטים אירופיים (בריטניה, הולנד, גרמניה, ספרד ועוד).

LAKASPONT

השותף שלנו בבאנדל בודפשט

ה- Lakaspont.hu Kft. עוסקת בתחום הנדל"ן מאז 2002. החברה מוכרת דירות, קמעונאית אזורים, בתים, משכירה דירות, סוחרת בשטחים, בתים, ומנהלת נכסים גם למשקיעים זרים Lakaspont.hu Kft. הינה סוכנות שצומחת באופן דינמי, המונה 8-10 סוכנים העובדים במשרה מלאה בכל מחוזות בודפשט. מאז הקמת החברה היו להם אלפי לקוחות. הם שמחים לשתף פעולה עם רילטיבנדלס ולחזות ביקוש והטבות עצומות לסוכנויות נדל"ן קטנות ובינוניות שתיחשפנה למשקיעים בינלאומיים.

YGI

השותף שלנו בבאנדל פורטוגל

YGI השקעות הינה חברת פיתוח נדל"ן פרטית, השקעות וניהול הממוקמת בליסבון. המשרד מתמחה באחזקות ארוכות טווח וניהול שירות מלא ומציע נכסים למגורים ולמסחר להשקעה. שירותי המשרד נעים ממציאת עסקאות וכלה בשיתוף אדריכלים מקצועיים וחברות בנייה ופיקוח על פעילותם.

Pronova Agency

השותף שלנו בבאנדל מונטנגרו

סוכנות PRONOVA מתמחה בעסקאות נכסים, ניהול, בנייה ואדריכלות בפודגוריצה ובמקומות אחרים במונטנגרו והייתה סוכנות הנדל"ן הראשונה של מונטנגרו. מרבית לקוחותיה הם ממונטנגרו, איטליה, בריטניה, אלבניה, סרביה ושוויץ. השירות העיקרי שמספקת הסוכנות הוא תיווך בשוק הנדל"ן של מונטנגרו והיא עוסקת בדירות, בתים, וילות, מגרשים, חנויות, בנייני מסחר וקרקעות תעשייה. היא מציעה מגוון משמעותי של בתים מפוארים וחדשים עסקיים בפודגוריצה ובחוף מונטנגרו.

InRento

השותף שלנו בבאנדל אירופה

חברת InRento הושקה בשנת 2020 בווילנה בסביבה הולכת וצומחת של עולם הפינטק, ומביאה איתה גישה חדשנית וטכנולוגית. כיום היא החברה הגדולה ביותר בתחומה באירופה, והוכרה על-ידי קהילת הפינטק האירופאית במקום הראשון ברשימת החברות השקעה טכנולוגיות. InRento מעורבת בעשרות פרוייקטי נדל"ן בתמיכה של אלפי משקיעים מרחבי העולם. שירותי החברה מורשים ומוסדרים על-ידי הבנק המרכזי של ליטא, וכל השקעותיה מאובטחות במשכנאות בדרגה 1. המודל של InRento מבוסס על השקעה בנכסים והסבתם ליחידות להשכרה. השקעות אלה לרוב מגובות במשכנתאות בריבית קבועה, המספקות לשותפים סיכון נמוך לצד הכנסה קבועה ויציבה.

Reinvest24

השותף שלנו בבאנדל אירופה

צוות Reinvest24 עובד בשוק הנדל"ן משנת 2005. במהלך תקופה זו עסקה החברה בפיתוח פרויקטים, השקעות נדל"ן, מכירת נכסים ואחזקה. Reinvest24 מספקת עשרות שנות ניסיון מקצועי בפיננסים, נדל"ן וטכנולוגיה. חברי צוות Reinvest24 השלימו בהצלחה פרויקטים שונים, כולל פיתוחים מסחריים ומגורים בטאלין ובריגה. הם יודעים בדיוק כיצד להפחית סיכונים ועלויות על מנת לקבל את התשואה הטובה ביותר. כל הנכסים מנוהלים בזהירות מירבית תוך מציאת פרויקטים חדשים ותחרותיים עם פוטנציאל רב.

Nordstreet

השותף שלנו בבאנדל אירופה

Nordstreet היא פלטפורמה המשנה את חוקי המשחק ומביאה הזדמנויות להשקעה בנדל"ן, כשהיא מציגה פרויקטי נדל"ן מאומתים ומנותחים היטב. אחד ההיבטים המרכזיים בהלוואה ליזמי נדל"ן הוא שבמהלך הפרויקט היזמים משלמים ריבית בלבד, וצפויים להחזיר את מלוא הסכום לאחר סיומו המוצלח של פיתוח הפרויקט.

Bulkestate

השותף שלנו בבאנדל אירופה

Bulkestate הוא צוות של מומחי נדל"ן העוקבים אחר מגמות הנדל"ן האחרונות. Bulkestate חברה בלשכת המסחר הגרמנית-בלטית, רשת מימון ההמונים האירופית ופינטק פינלנד. החברה מספקת דרך קלה, בטוחה ושקופה להשקעה בנדל"ן ולרכישת דירות.

Brickstarter

השותף שלנו בבאנדל אירופה

Brickstarter היא חברה המתמחה בבחירה וניהול הנכסים הטובים ביותר בתחום ההשכרה למטרות נופש. Brickstarter מנתחת את שוק הנדל"ן כדי למצוא את הזדמנויות ההשקעה הרווחיות ביותר בספרד במשך יותר מ-15 שנים.

BKL

רואה החשבון המוסמך ויועץ המס<

BKL הינה חברת Top 50 של רואי חשבון מוסמכים ויועצי מס עם משרדים בלונדון וקיימברידג'. לקוחותיה מגיעים כמעט מכל מגזר עסקי, אך נוטים להיות שותפים לאותה רוח יזמית ושאפתנית. BKL עובדת עם כולם מפרילאנסרים ואנשים בעלי שווי נקי גבוה ועד עסקים עם מחזור של עד 100 מיליון ליש"ט.
נכסים ונדל"ן הם אחד מתחומי המומחיות של BKL, וזהו גם תחום הענף הגדול ביותר בבסיס הלקוחות שלה. לצוות ניסיון עשיר בייעוץ ללקוחות בתחום המגורים, המסחר והקמעונאות, החל מאנשים פרטיים וכלה בקבוצות ארגוניות גדולות.

למידע נוסף

MADARASSY LEGAL BUDAPEST

שותף משפטי

MADARASSY LEGAL BUDAPEST הוא משרד עורכי הדין המתמחה בעיקר בדיני עסקים ודיני מקרקעין. משרד עורכי הדין נמצא בשוק יותר מ -15 שנה ומעסיק יותר מעשרה עורכי דין וכעת הוא מוכר מאד לא רק על ידי האזרחים המקומיים אלא גם על ידי משקיעים זרים. הם מייצגים את לקוחותיהם לא רק בסכסוכים משפטיים, אלא הם מספקים גם שירותים משפטיים למגזר האזרחי ולאנשים פרטיים. בנוסף לכך ההתמקדות החזקה בהכשרה עצמית רציפה, שמירה על כישורי שפה מקצועיים מאפשרים להתעדכן במשרד בענייני המשפט הבינלאומי. המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין אחרים, משרדי רואי חשבון מקומיים ובינלאומיים, רואי חשבון, חברות שיווק ו- IT, מומחים טכניים משפטיים, חברות נדל"ן, כמו גם ספקים פיננסיים ומתווכי ביטוח. כתוצאה מכך המשרד מספק לא רק ייעוץ משפטי אלא גם פתרון כלכלי מורכב ללקוחותיו. מאז הקמת המשרד בשנת 2002, הקים המשרד צוות מוסמך ביותר עם רקע מנהלי מקצועי בכדי לשרת את לקוחותיו ברמה גבוהה מאוד.

למידע נוסף

MANGOPAY

ספק שירותי תשלומים

Mangopay מספקת טכנולוגיית תשלום מקצה לקצה הניתנת להתאמה אישית המוקדשת לזירות מסחר, פלטפורמות כלכלה משותפות ומימון המונים.

למידע נוסף