השותפים שלנו

 
 
 

BKL

רואה החשבון המוסמך ויועץ המס

BKL הינה חברת Top 50 של רואי חשבון מוסמכים ויועצי מס עם משרדים בלונדון וקיימברידג'. לקוחותיה מגיעים כמעט מכל מגזר עסקי, אך נוטים להיות שותפים לאותה רוח יזמית ושאפתנית. BKL עובדת עם כולם מפרילאנסרים ואנשים בעלי שווי נקי גבוה ועד עסקים עם מחזור של עד 100 מיליון ליש"ט.
נכסים ונדל"ן הם אחד מתחומי המומחיות של BKL, וזהו גם תחום הענף הגדול ביותר בבסיס הלקוחות שלה. לצוות ניסיון עשיר בייעוץ ללקוחות בתחום המגורים, המסחר והקמעונאות, החל מאנשים פרטיים וכלה בקבוצות ארגוניות גדולות.

למידע נוסף, בקרו בכתובתhttps://www.bkl.co.uk

 

השותף המשפטי MADARASSY LEGAL BUDAPEST

MADARASSY LEGAL BUDAPEST

שותף משפטי

MADARASSY LEGAL BUDAPEST הוא משרד עורכי הדין המתמחה בעיקר בדיני עסקים ודיני מקרקעין. משרד עורכי הדין נמצא בשוק יותר מ -15 שנה ומעסיק יותר מעשרה עורכי דין וכעת הוא מוכר מאד לא רק על ידי האזרחים המקומיים אלא גם על ידי משקיעים זרים. הם מייצגים את לקוחותיהם לא רק בסכסוכים משפטיים, אלא הם מספקים גם שירותים משפטיים למגזר האזרחי ולאנשים פרטיים. בנוסף לכך ההתמקדות החזקה בהכשרה עצמית רציפה, שמירה על כישורי שפה מקצועיים מאפשרים להתעדכן במשרד בענייני המשפט הבינלאומי. המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין אחרים, משרדי רואי חשבון מקומיים ובינלאומיים, רואי חשבון, חברות שיווק ו- IT, מומחים טכניים משפטיים, חברות נדל"ן, כמו גם ספקים פיננסיים ומתווכי ביטוח. כתוצאה מכך המשרד מספק לא רק ייעוץ משפטי אלא גם פתרון כלכלי מורכב ללקוחותיו. מאז הקמת המשרד בשנת 2002, הקים המשרד צוות מוסמך ביותר עם רקע מנהלי מקצועי בכדי לשרת את לקוחותיו ברמה גבוהה מאוד.

למידע נוסף, בקרו באתר madarassy-legal.com/en

 
 

סוכנות נדל

The Halcyon Development Group

סוכנות נדל"ן

Halcyon Developments Group Ltd מתמחה במכירת חבילות בעלות על בתי נופש - כל הנכסים באתרי הנופש שלהם מנוהלים באופן מלא ומציעים את היתרונות שבבעלות פחות מודאגת. מנהלי קבוצת Halcyon Developments Group מסרו כמעט 3,000 נכסים זרים ברחבי העולם מאז שנת 2003. החברה מוכרת נכסי נופש תחת הפיתוחים העצמיים שלה, כולל Halcyon Retreat (לימוזין, צרפת) - שם ממוקמים הנכסים מבנדל זה. מפרץ הרה (סאמוס, יוון) והאלסיון פאלמס (פלורידה, ארה"ב) הם המיקומים האחרים.

למידע נוסף בקר בכתובת http://www.halcyondevelopments.com

 

ספק שירותי התשלומים MANGOPAY

MANGOPAY

ספק שירותי תשלומים

Mangopay מספקת טכנולוגיית תשלום מקצה לקצה הניתנת להתאמה אישית המוקדשת לזירות מסחר, פלטפורמות כלכלה משותפות ומימון המונים.

למידע נוסף, בקרו באתר www.mangopay.com

 

חברת הביטוח  PROTEAN RISK

PROTEAN RISK

חברת ביטוח

Protean Investment Risks Limited מוגדרת כמתווך רשום של Lloyd's, המוסמך ומוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית.

למידע נוסף, בקרו באתר www.proteanrisk.com

 

סוכנות הנדל

Flat Point

סוכנות נדל"ן

ה- Lakaspont.hu Kft. עוסקת בתחום הנדל"ן מאז 2002. החברה מוכרת דירות, קמעונאית אזורים, בתים, משכירה דירות, סוחרת בשטחים, בתים, ומנהלת נכסים גם למשקיעים זרים Lakaspont.hu Kft. הינה סוכנות שצומחת באופן דינמי, המונה 8-10 סוכנים העובדים במשרה מלאה בכל מחוזות בודפשט. מאז הקמת החברה היו להם אלפי לקוחות. הם שמחים לשתף פעולה עם רילטיבנדלס ולחזות ביקוש והטבות עצומות לסוכנויות נדל"ן קטנות ובינוניות שתיחשפנה למשקיעים בינלאומיים.

למידע נוסף, בקר באתר lakaspontingatlan.hu/en
 

סוכנות נדל

YGI

סוכנות נדל"ן

YGI השקעות הינה חברת פיתוח נדל"ן פרטית, השקעות וניהול הממוקמת בליסבון. המשרד מתמחה באחזקות ארוכות טווח וניהול שירות מלא ומציע נכסים למגורים ולמסחר להשקעה. שירותי המשרד נעים ממציאת עסקאות וכלה בשיתוף אדריכלים מקצועיים וחברות בנייה ופיקוח על פעילותם.

 

סוכנות נדל

Heiberg & Partners

סוכנות נדל"ן

Heiberg & Partners הינה סוכנות נדל"ן בולגרית המתמחה בפיתוח נכסים, השקעות נדל"ן ושירות ותחזוקת הנכסים שלהם. הסוכנות שותפה עם Dr. Schweninger Immobilien למכירות נדל"ן מתקדמות. באמצעות שותפות זו, משווקת הסוכנות נכסים המוערכים בכ -5 מיליון יורו מינימום. ל- Heiberg & Partners יש גם הסכם עם רשת מלונות בבריטניה שבאמצעותה הם משווקים השקעות בבתי מלון לטווח קצר עם החזר השקעה מינימלי של 14%

 

סוכנות נדל

Pronova Agency

סוכנות נדל"ן

סוכנות PRONOVA מתמחה בעסקאות נכסים, ניהול, בנייה ואדריכלות בפודגוריצה ובמקומות אחרים במונטנגרו והייתה סוכנות הנדל"ן הראשונה של מונטנגרו. מרבית לקוחותיה הם ממונטנגרו, איטליה, בריטניה, אלבניה, סרביה ושוויץ. השירות העיקרי שמספקת הסוכנות הוא תיווך בשוק הנדל"ן של מונטנגרו והיא עוסקת בדירות, בתים, וילות, מגרשים, חנויות, בנייני מסחר וקרקעות תעשייה. היא מציעה מגוון משמעותי של בתים מפוארים וחדשים עסקיים בפודגוריצה ובחוף מונטנגרו.

למידע נוסף, בקרו באתר www.pronova.me