פשוט
להשקיע חכם

שלום, אנחנו REALTY BUNDLES, פלטפורמת השקעות בנדל"ן שלא דומה לשום דבר שראית בעבר. אנחנו מאמינים שכמעט כל אחד יכול (וצריך) להשקיע - לא משנה אם התקציב שלך עצום או בסיסי, לא משנה אם אתה משקיע מנוסה או מתחיל. לכן הקמנו פלטפורמה פשוטה ואינטואיטיבית לתפעול, שתאפשר לך לבחור ולהשקיע בבאנדלים (חבילות נכסים) מלאות פוטנציאל, שאספנו מכל רחבי הגלובוס.

מוכנים למצוא את הבאנדל המושלם עבורכם?

אינסוף הזדמנויות להשקיע

יחד נמצא משהו בדיוק בשבילך!

click to enable zoom
Loading Maps

דואגים
לצד שלך
בעסקה

אנחנו מביאים איתנו שנים של ניסיון, הבנה עמוקה של השוק וקשרים עסקיים מעולים עם סוכנויות נדל"ן מרחבי העולם - בעזרתם יצרנו פלטפורמה מהפכנית שעומדת לשנות את הדרך בה אנשים משקיעים.

בואו נתכונן לבחירת
הבאנדל שלכם!

תיק נכסים
מגוון

כולם יודעים כי העשירים משקיעים בנדל"ן כחלק בלתי נפרד מאסטרטגית ההשקעות שלהם ומשיגים תיק השקעות מגוון המפזר את הסיכונים. טוב, הם יכולים להרשות לעצמם, ומה איתך? לא לכולנו יש הון התחלתי שמאפשר לנו לבנות תיק השקעות מפואר שכזה - ולכן יצרנו את REALTY BUNDLES המאפשרת גם למשקיעים קטנים להשקיע במגוון רחב של נכסים - במקביל. גאוני!

השותפים
שלנו

אנחנו עובדים רק עם חברות וסוכנויות נדל"ן מקצועיות מכל העולם אשר אותן אנו בוחרים בקפידה, אנחנו בודקים לא רק את מגוון הנכסים, אלא גם את המקצועיות, המוניטין, הביטחונות, ואת מידת ההתאמה שלהן ליעדים שלנו. בתמורה, איתנו הן מגיעות למיליוני משקיעים פוטנציאליים מכל העולם.

פשוט
ושקוף

כל ההשקעות שלנו מנוהלות דרך פלטפורמת REALTY BUNDLES, המאפשרת לעקוב אחרי ביצועים, לבצע שינויים, למכור ולקנות - והכל בקלות, בנוחות, ומכל מקום! השירותים המתקדמים שאנחנו מציעים הופכים את תהליך ההשקעה לפשוט מאי פעם! מהנוחות של הספה בבית.