הסיפור שלנו

 

נעים להכיר

אנחנו REALTY BUNDLES ואנחנו עומדים לשנות את הדרך בה אנשים משקיעים בנדל"ן. בנינו צוות מומחים מנצח שנחוש להפוך את ההשקעה הבאה שלכם לפשוטה מאי פעם. בחרנו בקפידה את הסוכנויות איתן אנחנו משתפים פעולה, מתוך אלפי סוכנויות ברחבי העולם. אנחנו גאים לרכז בפניכם מגוון הזדמנויות מרגשות ומלאות פוטנציאל עבורכם.

 
 
 
 
 

זה כיף לבחור באנדל

העיקרון פשוט: זירת ההשקעות שלנו מתרכזת במוצר אחד שאנחנו גאים בו מאוד - הבאנדל (חבילת נכסים), נסביר עליו בפירוט עוד מעט, מבטיחים. בעיקרון, הבאנדלים האלו הם הדרך בה אנחנו מחברים בין משקיעים גדולים וקטנים לבין סוכנויות נדל"ן שעד כה לא היו פתוחות בפניהם. בעזרת מערכת פשוטה וידידותית למשתמש, כמעט כל אחד יכול לבנות תיק השקעות מגוון יותר, יציב יותר ורווחי יותר. פחות כאבי ראש, פחות התעסקויות טכניות מתישות - והרבה יותר חופש ושליטה. ככה אנחנו מדמיינים את העתיד של עולם ההשקעות.

 
 
 
 
 

פלטפורמה חכמה למשקיעים חכמים

יצרנו את REALTY BUNDLES כדי להתמודד עם שלושה חסמים עיקריים שמונעים ממשקיעים פוטנציאליים להיכנס לעולם ההשקעות: החסם הכלכלי, חסם הידע ואלמנט הסיכון. אנחנו מאפשרים למשקיעים שלנו להוציא גם סכומים התחלתיים קטנים מאד - מה שפותח דלת לאוכלוסייה שעד כה לא זכתה להנות מפוטנציאל ההכנסה הפסיבי שבהשקעות. לא משנה אם אתם משקיעים קטנים או אשפי נדל"ן - חבילות הנכסים שלנו יכולות להתאים גם לכם. המערכת שלנו פשוטה ואינטואיטיבית, אפילו המשתמש הטכנופוב ביותר יצליח לתפעל אותה בלי להסתבך. אין צורך להעביר שעות וימים בחיפוש הזדמנויות השקעה - ריכזנו את כולן במקום אחד! בגדול, עשינו בשבילכם את רוב העבודה הקשה, השארנו רק את החלקים הכיפיים - לבחור חבילה, להשקיע ולעקוב אחרי הביצועים שלה. ונכון, אין השקעה שלא טומנת בחובה סיכון להפסד - אבל מי שמשקיעים חכם יודעים שסיכונים אפשר להקטין. הדרך הבטוחה ביותר להקטין את ההפסדים הפוטנציאליים היא לבזר השקעות - לא לשים את כל הביצים בסל אחד. כך, גם אם אפיק השקעה מסוים מתגלה כרווחי פחות - עדיין ניתן להרוויח מאפיקים אחרים! גאוני!

 
 
 

אז מה זו "חבילת נכסים" או באנדל בשפתנו?
ולמה כדאי לי להשקיע?

קודם כל, חשוב להבהיר שמדובר בהשקעה בניירות ערך ולא ברכישת נכס פיזי. החבילה היא מעין קרן השקעות שמוקדשת למספר נכסים. זוכרים את מה שאמא אמרה לכם כשהייתם צעירים, על זה שלא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד? ובכן, הייתה לה נקודה טובה.

למה להשקיע בבאנדל ולא פשוט בנכס אחד? ובכן, דמיינו שהשקעתם מאה יורו בבניין הכי יוקרתי בעיר. חמש דקות אחרי שסגרתם את העסקה, מטאור ענק נפל מהשמיים והחריב את הבניין. אין לנו חדשות טובות, הפסדתם את הכסף.

אבל בואו נדמיין מצב מעט שונה - מה היה קורה אם הייתם משקיעים בדיוק את אותו הסכום, אבל מחלקים את ההשקעה בעשרה בניינים שונים? המטאור ההוא אולי החריב בניין אחד, אבל במקום להפסיד את כל הכסף שלכם, הפסדתם רק עשירית ממנו. תשעים אחוז מההשקעה עדיין עומדת ומניבה רווחים. מתחילים להבין את הנקודה שלנו?

מה הן חבילות הנכסים הזמינות?
 
 
 
 

העולם מלא בהזדמנויות
והשותפים שלנו מאפשרים אותן עבורכם!

חבילות ההשקעה שאנחנו מספקים, נוצרו בשיתוף פעולה עם סוכנויות נדל"ן מרחבי העולם. אבל לא עם כל סוכנויות הנדל"ן. אנחנו בררנים מאד בבחירת השותפים שלנו. הסטנדרטים שלנו גבוהים, ומי שלא עומד בהם - פשוט לא עובד איתנו. אפס פשרות. והשותפים שכן עומדים בסטנדרטים הקשוחים שלנו? הם מרוויחים גישה לפלח שוק חדש לגמרי של לקוחות, בזמן שהלקוחות שלנו זוכים לעבוד עם סוכנויות שעד כה היו נגישות למשקיעים גדולים בלבד. כולם מרוויחים!

זה ההיגיון מאחורי הפלטפורמה שלנו. היא עוזרת לכם לבנות תיק השקעות מגוון כאסטרטגיה לניהול סיכונים.

בואו נתחיל!