אודות  רילטיבנדלס
רילטיבנדלס היא פלטפורמה דיגיטלית חדשנית בה משקיעים החל מסכומים קטנים יכולים לבנות את תיק הנכסים הבינלאומי שלהם בקלות.

מרקטפלייס

רילטיבנדלס היא פלטפורמת השקעות בקרנות נדל"ן פרטיות,  אנחנו קוראים להן באנדלים. הפלטפורמה מחברת משקיעים עם סוכנויות נדל"ן מקצועיות המנהלות נדל"ן בתחומן ובאזורן. המשימה שלנו והחזון שלנו הם להביא דמוקרטיזציה לעולם השקעות הנדל"ן בכך שאנחנו פותחים את הדלת לכל המשקיעים, מכל הסוגים והגדלים.

מודל ההשקעה

הייחודיות בהשקעה דרך רילטיבנדלס הוא בכך שאנחנו לא מאפשרים השקעות בנכס ספציפי, אלא רק במקבצי הנכסים המכונים 'באנדלים'. בהשקעה בבאנדלים, בעצם משקיעים במוצר פיננסי המאגד מספר נכנסים לפי מדיניות השקעה, כאשר המשקיעים מחזיקים בחלק יחסי בכל נכסי הבאנדל האלה דרך שותפות מוגבלת רשומה.

תפקיד הסוכנויות

תפקיד הסוכנויות הוא לספק שירותים מקצועיים ולנהל את הנכסים של הבאנדל. הסוכנויות משתמשות בידע ובנסיון שלהם בשווקים הספציפיים בהם הן פועלות, כדי לייצר הצלחה למשקיעים. ההצלחה היא כמובן עליית ערך האחזקה בבאנדל, על ידי עליה בשווי הנכסים עצמם (כתוצאה מדמי שכירות, השבחה וכו').

היתרונות למשקיעים

בפשטות - השקעה נטולת כאב ראש, בסכומים נמוכים, בכל באנדל שנפתח ברחבי העולם . בלי לקום מהכסא, בלי לחשוש מעוקצים, בלי לחשוש מחוסר ידע בהשקעות נדל"ן.תפרנו פה את הרעיון (ועליו קיבלנו גם פרס על חדשנות עסקית מטעם האיחוד האירופי) הכי טוב שיכולנו לחשוב עליו שיבוא לטובת המשקיעים, אתם - ויעזור לכם לבנות תיק השקעות מעולה עם פיזור סיכונים גלובלי, והכנסות פסיביות.

יתרונות לסוכנויות

תחשבו על זה - מתי יצא לסוכנות מקומית בדרום אמריקה נניח, לפגוש משקיעים משוודיה, ישראל וערב הסעודית - וכולם רוצים להשקיע בנכסים שהם מייצגים שממוקמים בשכונה קטנה איפשהו בדרום? זו רק דוגמה כן? רילטיבנדלס מתווכת בין משקיעים מכל העולם  לסוכנויות ומהווה מרקטפלייס להנאת כולם. הסוכנויות מרוויחות לקוחות חדשים, הכנסה מהשקעות חוזרות בבאנדלים.

ומי אנחנו?

ומי אנחנו?

הצוות של רילטיבנדלס קם כל בוקר כדי להפוך את החיים קלים יותר עבור המשקיעים, בצוות שלנו ישנם מומחים מתחומי עיסוק שונים: השקעות נדל"ן, פיתוח טכנולוגי, עריכת דין, שיווק, כספים והנהלת חשבונות, ולכולם אותה המטרה. באנו לפתור בעייה שכולם כבר שמעו עליה, ידוע שהשקעות רחוקות מהבית צריכות שותף מקומי אמין, לכן אנחנו בוחרים את השותפים, וגם אלו שמפקחים עליהם, ובתמורה מאפשרים להם להגיע למשקיעים מכל העולם.