השקעה בקרן השקעות בזמן אינפלציה
  1. סבירות מקסימלית למיתון: מה עושים עכשיו?
  2. השקעות מחוץ לשוק ההון
  3. מהי קרן השקעות?
  4. קרן השקעות נדל”ן
  5. השקעה בקרנות נדל”ן החל מסכומי כסף קטנים

סבירות מקסימלית למיתון: מה עושים עכשיו?

סוכנויות הידיעות ברחבי העולם הכריזו כי מיתון בארצות הברית בשנה הקרובה הוא בלתי נמנע. התחזיות הללו מגיעות לאחר שורת צעדים שנעשו בחודשים האחרונים על ידי הוועדה הפדראלית לשוק פתוח של ארה”ב. וועדה שמונתה מטעם מטעם הבנק המרכזי – המקבילה לבנק ישראל, והיא זו שקובעת את שער הריבית, שמשפיעה ישירות על ריביות הבנקים.

האינפלציה (רמת המחירים במשק) הולכת ועולה והשווקים ברחבי העולם מושפעים מכך באופן ישיר. מה שהיה נחשב עד לא מזמן כהשקעה שמניבה תשואה נאה מדי שנה, כמו השקעה בקרנות מדד בבורסה (s&p500 לדוגמא) – כבר לא מספקת את שורת הרווח אליה מצפים משקיעיה, ואפילו גורפת ירידות חדות בתקופה האחרונה, שגרמו להפסדים משמעותיים לרבים. 

השקעות מחוץ לשוק ההון

השקעות מחוץ לשוק ההון נקראות השקעות אלטרנטיביות, כגון השקעות בנדל”ן המניבות הכנסה פסיבית. השקעות אלטרנטיביות הן השקעות אשר אינן צמודות ישירות לתנודתיות של שוק ההון,כשישראל ביחס לכמות האוכלוסייה שלה, נחשבת למשקיעה גדולה בענף זה ועוקפת מדינות רבות וגדולות יותר. אחת ההשקעות הפופולריות בקרב ישראלים היא רכישת דירה להשקעה או השקעה בחברות המשקיעות בנדל”ן. החסרון בשיטות המוזכרות הוא העדר פיזור סיכונים ולכן סיכון של השקעת סכום כסף גדול בנכס אחד בלבד. האם ישנן אפשרויות טובות יותר?

אז מהי בכלל קרן השקעות?

קרן השקעות היא ישות משפטית אשר נוצרת כדי לאגד כספים של קבוצת משקיעים ביחד. השקעה מסוג זה מספקת מבחר רחב יותר של הזדמנויות השקעה. סוגי קרנות השקעה כוללים קרנות נאמנות, קרנות נסחרות בבורסה, קרנות גידור וקרנות פרטיות. מטרתה של קרן ההשקעות היא בעצם לאגד מספר חברות או מדדים יחד ובכך לצמצם את הסיכון להפסדים עם נפילתה הפתאומית של חברה או נכס ספציפי ולכן הקרנות משקיעות במספר רב של נכסים ומייצרות הכנסה פסיבית. 

קרן השקעות נדל”ן

כאשר מדובר בנדל”ן, הקרנות מוקמות כדי לגייס סכומי כסף משמעותיים על מנת להפעיל פעילות נדל”ן גדולה ורחבה המתפזרת על פני עשרות ומאות נכסים בלתי תלויים. המשקיעים נקראים שותפים מוגבלים (LP). הם משקיעים כסף בקרן בתמורה לזכויות או יחידות בשותפות. לפי יחידות אלו הם זכאים לרווחים בהתאם.

המשקיעים נהנים משלושה יתרונות מרכזיים: 

1.השקעה פסיבית באופייה.
2. ניהול מקצועי של השותף הכללי (GP), החברה או היזם שהקימו את הקרן.
3. פיזור של כספי ההשקעה שלהם על מספר נכסי נדל”ן, ובכך מקטינים את הסיכון ומגדילים את הסיכוי. 

קרנות הנדל”ן הפרטיות הן מכשיר השקעה שמשקיעים גדולים ומתוחכמים נהנים ממנו, הקרנות מאפשרות כניסת משקיעים החל מסכומים גבוהים של מאות אלפי דולרים. נשמע לא הוגן? זו הסיבה שהקמנו את חברת REALTY BUNDLES. 

השקעה בקרנות נדל”ן החל מסכומי כסף קטנים

השקעה בקרנות נדל"ן החל מסכומי כסף קטנים

קרנות נדל”ן אותן אנו מכנים “באנדלים” הן הבסיס של REALTY BUNDLES. אנו מאפשרים למשקיעים עם כמעט כל סכום להצטרף לקרנות הנדל”ן השונות שלנו וליהנות מפיזור כספי ההשקעה על פני נכסים רבים, מסוגים שונים ובמדינות שונות.

החברה מתקשרת עם מספר רב של חברות נדל”ן מקצועיות ומאפשרת למשקיעה להיכנס להשקעה פסיבית ללא התעסקות, ללא ידע מוקדם ובשקיפות גבוהה דרך הפלטפורמה החדשנית שלנו.

פיזור כספי ההשקעה היא הדרך העיקרית להורדת הסיכונים בהשקעות. פיתחנו מספר מנגנוני יציאה הכוללים יציאה מתוכננת עם סיום הפרויקטים ויציאה מזדמנת על בסיס יכולת הקרן להוציא משקיעים בשלבים שונים. 

מעוניינים להשקיע כבר עכשיו בסכומים קטנים ולבנות תיק השקעות מגוון?

לפרטים נוספים

בלחיצה על 'שליחה' אתם מאשרים שקראתם וקיבלתם את התנאים וההגבלות של האתר, מדיניות הפרטיות ואזהרת הסיכונים.

ברצוני להתעדכן בבנדלים של הנכסים העדכניים ביותר, חדשות, אירועים ועדכונים.