תיק נכסים בנדל"ן ספרדי

הבנדל של REALTY BUNDLES בספרד משקיע בפרוייקטי בניה והשבחה שונים, אנחנו פועלים בשיתוף עם חברה מקומית מנוסה ובעלת אישור מהרגולטור הספרדי לשווק השקעות בפרוייקטי יזמות בנדל"ן, עם מינימום השקעה של ₪ 100,000, זוהי יכולה להיות הזדמנות אשר מתאימה עבורך.

למה להצטרף למהפיכה של REALTY BUNDLES?

עם REALTY BUNDLES תהליך ההשקעה פשוט. הרכבנו עבור המשקיעים תיקי השקעות - באנדלים הכוללים נכסים שבחרנו יחד עם שותפים מקומיים מנוסים. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה והמשקיעים יקבלו עדכונים שוטפים לגבי השקעתם.

  • מגוון רחב ומתעדכן בקביעות של נכסים בבאנדלים.
  • ניתן להשקיע החל מסכומים קטנים, ולהתנסות בשרות שלנו.
  • סוכנויות ונכסים שאנחנו בוחרים בקפידה.
  • ניתן להתעדכן בביצועי ההשקעה שלכם 24/7 דרך הפלטפורמה שלנו.
  • ניתן להגדיר חלוקה\צבירת כספים

בתוך דקות מעכשיו, תוכלו לבנות לעצמכם פורטפוליו של השקעות בנדל"ן בינלאומי

לפרטים נוספים

מהי אסטרטגיית ההשקעה שלנו בבנדל ספרד?

האסטרטגיה של בנדל ספרד היא להשקיע במספר הולך וגדל של פרויקטי פיתוח וייזמות בנדל"ן , הזמינים בדרך כלל רק למשקיעים גדולים. שילוב של מספר פרוייקטים בהשקעה אחת מקטין את הסיכון מכישלון ומאפשר למשקיעים את ההצלחה מפרוייקטים בעלי פוטנציאל רב. 

אילו נכסים תוכלו למצוא בבנדל ספרד?

הנכסים של בנדל ספרד הם בעיקר פרויקטי יזמות ופיתוח נדל"ן ברחבי ספרד, הפרויקטים נמצאים בשלבים שונים של המיזם. בדרך כלל הבנקים בספרד משתתפים במימון בנקאי בשלבים מתקדמים של הבניה, ולכן היזמים זקוקים למימון לצורך השקת הפרויקטים שלהם, הסיטואציה הזו יוצרת הזדמנות לשותף המקומי שלנו לזהות פרויקטים עם פוטנציאל גבוה.

מי השותף שלנו?

אורבניטה היא חברה ספרדית שנוסדה בשנת 2017. החברה מחפשת ומנתחת כל הזמן הזדמנויות השקעה חדשות, ולאחר תהליך בדיקת נאותות, מציגה בפנינו פרויקטים נבחרים המנוהלים על ידי חברות יזמיות מקצועיות בתחומן. החברה בעלת רישיון בתחומה מהרשות לשירותים פיננסיים הספרדית הלאומית CNMV.

מוכנים להתחיל בהשקעה?

היו אחד מתוך רבים שמצטרפים למהפכה, החל מ-₪ 100,000!

מלאו את הפרטים ונספר לכם עוד על ההזדמנויות המדהימות שלנו:

ספרד בנדל אזורי

ספרד בנדל אזורי, אנא השאר את פרטי הקשר שלך למטה. אנו ניצור איתך קשר בימים הקרובים.

ברצוני להתעדכן בבנדלים של הנכסים העדכניים ביותר, חדשות, אירועים ועדכונים.יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עוד היום
לתשומת לבך

האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד שיימצאו מתאימים לאחר פגישת היכרות.