בואו לקחת חלק מעוגת הנדל"ן האירופית

הפכו לחלק מקבוצת המשקיעים של REALTY BUNDLES. עכשיו אתם יכולים להשקיע בקלות בקרן של פרויקטי נדל"ן שנבחרו בקפידה ברחבי אירופה. המגוון הרחב של ההשקעות האירופאיות מפחית את הסיכון שלכם. והחלק הכי טוב? אתם יכולים להתחיל להשקיע החל מ-₪ 1,000 בלבד!

גלו עוד

מה הופך את העסקה הזו למושלמת עבורך?

  • מתחילים להשקיע בסכומים קטנים או גדולים.
  • פיזור סיכונים ע"פ עשרות נכסים.
  • פלטפורמה חדשנית המשאירה אתכם מעודכנים 24/7.
  • ניהול מקצועי הפועל להגדלת הרווחיות.

להפוך למשקיעים בכמה צעדים פשוטים!

יצירת החשבון האישי שלכם
הירשמו בקלות ובמהירות לפלטפורמה החדשנית שלנו.
הכירו את חבילת אירופה והשקיעו
למדו עוד על ההזדמנויות ובחרו את סכום ההשקעה.
קבלו את תשואות ההשקעה שלכם
עקבו אחר ההשקעה שלכם והרוויחו מהביצועים שלה.

בואו נתחיל!

היו אחד מתוך רבים שמצטרפים למהפכה, החל מ-₪ 1,000

לקבל תשואות מנכסים רבים, בלחיצת כפתור בלבד!

חבילת "בנדל אירופה" הושקה בנובמבר 2020 ומאז השגנו תיק השקעות מגוון, כבר היום הפיזור הוא ע"פ עשרות נכסי נדל"ן ובעתיד הקרוב אף צפוי מאות נכסים. הבאנדל מתמקד בשווקי נדל"ן שונים באירופה בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה. המטרה היא להשיג תיק השקעות מגוון. אם משהו יקרה לאחד הנכסים, זה לא יצור בעיה גדולה עבורכם. זכרו, גיוון מפחית את הסיכונים ומשפר את סיכויי ההצלחה.

איך אתם מרוויחים מההשקעה שלכם?

על ידי השקעה עם REALTY BUNDLES, תהיו הבעלים של חלק (באופן יחסי להשקעתכם) בכל תיק ההשקעות - כלומר בכל הנכסים השייכים לתיק, יחד עם כל שאר המשקיעים. כאשר משקיעים יותר כסף, מתווספים נכסים נוספים לתיק, וכתוצאה מכך גיוון רחב יותר עבורכם.

חברות הנדל"ן איתן אנו עובדים?

אנחנו משתפים פעולה עם חברות נדל"ן רבות ברחבי אירופה, יזמים, חברות ניהול, חברות בניה, חברות תיווך ועוד. חלק מהשירותים המוצעים על ידי השותפים שלנו כוללים: ביצוע בדיקת נאותות לנכסים ופרויקטים, מציאת נכסים מתחת למחיר השוק, שיפוץ נכסים, ניהול יום יומי של השכרה, תחזוקה ועבודה מול רשויות מקומיות, ספקים ועוד. אנו מקדישים מאמצים רבים לבחירת השותפים הטובים ביותר בעלי ניסיון רב בתחום, ומייצרים עבודה משותפת עם אלו שאנו מאמינים בכישוריהם ועוברים את בדיקת הנאותות הקפדנית שלנו.

לתשומת לבך

האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי.