הזדמנויות השקעה ייחודיות בנדל"ן הונגרי

הזדמנות להשקיע בתיק מגוון של נכסים איכותיים באחת הבירות המבוקשות באירופה. עם שותף מקומי מנוסה, בנינו את בנדל בודפשט, המורכב מדירות מגורים ברחבי העיר. עם מינימום השקעה של ₪ 75,000, - ניתן להצטרף להשקעה.

למה להצטרף למהפיכה של REALTY BUNDLES?

עם REALTY BUNDLES תהליך ההשקעה פשוט. הרכבנו עבור המשקיעים תיקי השקעות - באנדלים הכוללים נכסים שבחרנו יחד עם שותפים מקומיים מנוסים. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה והמשקיעים יקבלו עדכונים שוטפים לגבי השקעתם.

  • מגוון רחב ומתעדכן בקביעות של נכסים בבאנדלים.
  • ניתן להשקיע החל מסכומים קטנים, ולהתנסות בשרות שלנו.
  • סוכנויות ונכסים שאנחנו בוחרים בקפידה.
  • ניתן להתעדכן בביצועי ההשקעה שלכם 24/7 דרך הפלטפורמה שלנו.
  • ניתן להגדיר חלוקה\צבירת כספים

בתוך דקות מעכשיו, תוכלו לבנות לעצמכם פורטפוליו של השקעות בנדל"ן בינלאומי

לפרטים והשקעה

מהי אסטרטגיית ההשקעה שלנו בבנדל בודפשט? 

בנדל בודפשט משקיע בנכסי מגורים קלאסיים במרכז העיר ההיסטורית והיפיפייה של בודפשט. הנכסים מנוהלים על ידי השותף המקומי שלנו, המעניק אספקה קבועה של עסקאות מחוץ לשוק.אילו מין נכסים תוכלו למצוא בבנדל בודפשט?

בנדל בודפשט שם את הפוקוס על דירות איכותיות לקנייה ולהשכרה הממוקמות בבניינים אותנטיים ושמורים במרכז העיר של בודפשט - מבנים אקלקטיים, קלאסיים, שהם הלב והנשמה של בודפשט. המטרה שלנו ברכישת הנכסים הללו היא לייצר הכנסה מהשכרה לטווח ארוך.מי השותף שלנו?

Lakàspont.hu Kft. הוא משרד תיווך מקצועי בבודפשט, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשוק הנדל"ן. החברה מוכרת דירות, שטחי מסחר, בתים ונכסים להשכרה וגם מנהלת נכסים עבור משקיעים זרים, הם השותפים המושלמים שלנו למסע הזה!

מוכנים להתחיל בהשקעה?

היו אחד מתוך רבים שמצטרפים למהפכה, החל מ-₪ 75,000!

מלאו את הפרטים ונספר לכם עוד על ההזדמנויות המדהימות שלנו:

בודפשט בנדל אזורי

בודפשט בנדל אזורי, אנא השאר את פרטי הקשר שלך למטה. אנו ניצור איתך קשר בימים הקרובים.

ברצוני להתעדכן בבנדלים של הנכסים העדכניים ביותר, חדשות, אירועים ועדכונים.יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עוד היום
לתשומת לבך

האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה. כל השקעה נושאת עימה סיכון להפסד כספי. בהתאם לתקנות הרשות לני"ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד שיימצאו מתאימים לאחר פגישת היכרות.